Hakkımızda


Dexlife Sağlık Turizm ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.,

1880 yılında Lars Christian Gladstone tarafından L.C. Glad ve Co. Olarak kurulmuş olan aile şirketinin bünyesinde yeralan Wet Wipe şirketinin Türkiye'deki tek yetkili distrübütörü olarak faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz 2016 yılından itibaren Türkiyede faaliyetlerde bulunmaktadır.

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yönelik olarak hizmete odaklanıyoruz ve inovasyon sürecinde amacımız pratik ve en uygun maliyetlerle sağlık sektöründe karşılaşılan dezenfektan ve hijyen ile ilgili sorunlarda ürünlerimizle yenilikçi ve kaliteli bir çözüm ortağı olabilmektir.

Ülkemizde gerçekleşmekte olan sağlık sektöründeki olumlu gelişmeler bizi etkilemektedir ve biz de bu ürünümüze olan güvenimizle bu gelişmelere katkıda bulunmaktayız.

2012 Gazelle ödülü ve bağımsiz en yüksek kredi derecelendirme kurumu Soliditet tarafından en yüksek kredi notu AAA almış olan bu ürün ile enfeksiyon hastalıkları ile mücadele ederek sağlımızı korumak önceliğimizdir.

T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı BİYOSİDAL RUHSATLI Danimarka TeknologistInstitut ve Almanya'da bağımsız bir labaratuvar olan Dr.Brill+Dr Steinmann tarafından testler onaylanmıştır. Ayrıca Yeditepe Üniversitesi'nde yapılan biyolojik etkinlik test sonuçlarına göre %99.99 mikroorganizmalara karşı etkinliği belgelenmiştir.